Tetralysal – jakie opinie i cena? poważne skutki uboczne!!!

W dzisiejszym wpisie opiszę pokrótce środek o nazwie Tetralysal, ponieważ bardzo wiele osób szuka informacji w Internecie na jego temat, opinii, czy jest on bezpieczny, czy powoduje efekty uboczne itd. Mam nadzieję, że trochę też Cię ostrzegę.

Tabletki na trądzik - TetralysalTetralysal to jeden z silniejszych antybiotyków na trądzik w różnej postaci. Lek ten jest dostępny tylko na receptę, a jeśli możemy coś kupić wyłącznie za okazaniem recepty przepisanej przez lekarza, oznacza to tyle, że dany lek powoduje skutki uboczne niemal zawsze.

Przeważnie są to objawy bardzo poważne i wyniszczające organizm od wewnątrz. Często nawet nie widzimy ich, bo szkody dzieją się w środki naszego organizmu. Skutki tego mogą być widoczne nawet po kilku latach od leczenia takim antybiotykiem (!) i warto o tym pamiętać jeśli już zdecydujemy się na taką kurację.

Trwałe efekty?

Inną, sporą wadą przyjmowania Tetralysal’u jest trwałość efektów. Jeżeli więc już środek nam pomoże mamy kolejne zmartwienie, bo według sporej ilości osób, po trzy miesięcznej kuracji trądzik powraca do dawnego stanu. Oczywiście każdy organizm jest inny i u jednego może wrócić po 2 miesiącach, u innego dopiero po roku (takie przypadki też się zdarzają), a u jeszcze innego w ogóle.

Powrót do stanu wyjściowego jest absolutnie realny, gdyż antybiotyki leczą tylko skutki trądziku, a nie jego przyczynę. Inaczej mówiąc „uspokajają” stany zapalne, a trądzik nadal siedzi w naszym ciele.

Tetralysal - opinia

Skutki uboczne, które mogą pojawić się podczas stosowania Tetralysal’u to różne dolegliwości żołądkowe jak np. pieczenie w nadbrzuszu, biegunka, nudności czy też zapalenie okrężnicy i jelita cienkiego. Możesz mieć także problemy z wątrobą, reakcje nadwrażliwości, zaburzenia hematologiczne itd.

Na forum wizaz czytałem również bardzo długą opinię chłopaka, który po kilku dniach stosowania Tetralysal’u stracił kompletnie rozum i postrzeganie rzeczywistości. Miał bardzo silne bóle brzucha, nie mógł chodzić przez problemy jelitowe, nie mógł się wypróżniać, spać itp. Mimo że odstawił już nawet Tetralysal to skutki i tak się nasilały.

Po kilku dniach męczarni nieświadomie wyskoczył przez balkon swojego mieszkania. Okazało się później, że ma psychozę. Na wózku na szczęście nie jeździ, ale wypadek ten spowodował szkody, które będzie miał już do końca życia. Kiedy pisał tego posta zastanawiał się nad złożeniem sprawy do sądu.

Podobny lek został ponoć wycofany kiedyś w USA, więc zadaj sobie pytanie czy warto ryzykować życie?

Tetralysal – opinie:

Tetralysal - opinie - 2 Opinia z forum o Tetralysal

Nie mówię oczywiście, że wszystkie dostępne tabletki i środki doustne na trądzik nie działają, bo leczenie od wewnątrz jest najskuteczniejszym sposobem, który trwale może wyleczyć trądzik, znacznie lepszym niż kremy i maści stosowane z zewnątrz.

Trzeba jednak wiedzieć, by stosować środki, które likwidują przyczynę jak np. wspomniany już kiedyś Derminax – www.derminax.pl a nie tylko objawy trądziku jak większość „super” kremów i antybiotyków. Według nas cena Derminax’u jest troszkę za wysoka, ale jest on najbardziej pomocny, bo raz na zawsze leczy trądzik, który już nie powraca. No i to co chyba najważniejsze – jest naturalny i nie ma po nim żadnych efektów ubocznych. W końcu za jakość trzeba płacić ;)

6 Responses to “Tetralysal – jakie opinie i cena? poważne skutki uboczne!!!”

 1. Marta 10 maja 2013 at 14:53 Permalink

  totalna klapa, mi tetralysal zaszkodził jeszcze bardziej, po dwóch tygodniach miałam 3 razy więcej pryszczy ;/ dlaczego? :( dzięki za ten wpis, próbuję teraz derminaxu

  • Martyna89 13 maja 2013 at 13:40 Permalink

   2 tygodnie to nie długo więc się nie załamuj

  • Marek 17 maja 2013 at 18:45 Permalink

   Tabletki na trądzik nie działają tak szybko.

   • Monis94 18 maja 2013 at 19:01 Permalink

    No nie powiedziałabym, ja po derminax miałam po 3 tygodniach już o 30% mniej pryszczy na twarzy, nawet znajomi mi gadali że lepiej wyglądam :D więc nie gadaj bzdur

    • Marek 19 maja 2013 at 11:52 Permalink

     przy derminax ok, ale mówimy o tetralysal, czytaj ze zrozumieniem

 2. Klaudia90 24 maja 2013 at 17:03 Permalink

  Tetralysal może i skuteczny w niektórych przypadkach ale co z tego jeśli przestajemy go brać i nawet po roku wszystko wraca, według mnie to jest bezsensu i jeszcze bardziej to rujnuje człowieka że było dobrze a teraz znowu wszystko wróciło. Leczenie objaw każdej choroby jest po*rane bo choroba cały czas i tak jest i może nas zaskoczyć.

Dodaj komentarz