Detocell – jakie są opinie?, czy powoduje skutki uboczne?, jaka cena?

Detocell to kolejny środek, który według producenta skutecznie i trwale pozwoli nam pozbyć się cellulitu. Jednak czytając opinie na forach i blogach okazuje się, że nie do końca tak jest. Opinie są podzielone i jest też bardzo dużo negatywów.

Według niektórych kobiet tabletki Detocell powodują skutki uboczne, głównie bóle żołądkowe. Tego typu efekty uboczne można jeszcze jakoś przeboleć, jednak największym problemem według opinii są krótkotrwałe efekty stosowania Detocell.

Kobiety, które przyjmowały ten preparat systematycznie przez ok. 3 miesiące wypowiadają się, że efekty jakieś tam są, ale po odłożeniu tabletek cellulit wrócił do dawnej postaci, tak jak miało to miejsce przed rozpoczęciem kuracji.

Tabletki Detocell bez wątpienia w jakimś stopniu działają na cellulit, jednak czego można się spodziewać po pigułkach, których cena wynosi ok 30 – 40 złotych?

Poniżej kilka losowych opinii o Detocell:

(możesz kliknąć, żeby powiększyć)

Detocell - opinia na forum Detocell - opinia nr. 2

Porównując Detocell do Cellinea o której ostatnio sobie pisaliśmy, Detocell wygląda niestety bardzo słabo. Cellinea jak już wiecie daje efekty długotrwałe, a w zasadzie na zawsze (jeśli oczywiście się nie zapomnimy :D ) po ok 3 miesiącach.

Mówię o 3 miesiącach, ponieważ efekty wtedy są jeszcze lepsze, uwierzcie mi. Dla osób, które nie są w temacie napiszę jeszcze, że 97% kobiet według badania, które stosowały Cellinee miało pozytywne wyniki po 8 tyg, czyli ok 2 miesiącach.

Więc mimo że, nawet producent mówi, że po 8 tygodniach już są efekty to ja i tak polecam trochę dłużej brać. Będziecie naprawdę w pozytywnym szoku.

Jeśli chodzi jeszcze o porównanie z Detocell to warto wspomnieć, że Cellinea nie powoduje żadnych efektów ubocznych, przynajmniej tak uważa większość kobiet, które ją brały. Więcej z resztą poczytacie sobie na www.cellinea.pl

Wklejam jeszcze jakąś opinię z forum o Cellinea. Zwróćcie uwagę na datę :mrgreen:

Opinia o Cellinea na cellulit

3 Responses to “Detocell – jakie są opinie?, czy powoduje skutki uboczne?, jaka cena?”

 1. Anna 30 kwietnia 2013 at 13:26 Permalink

  Brałam detocell i średnio mi pomógł, są znacznie lepsze preparaty na cellulit. Oprócz tego polecam trochę ruchu, zamiast autem do sklepu to pieszo itd. Po prostu dbać i zdrowy styl życia.

 2. bigewcia 14 maja 2013 at 14:02 Permalink

  niestety, 3 opakowania Detocell zjedzone i efektów totalny BRAK jak dla mnie to przereklamowany bubel w TV tak jak te z mango, dziękuję i nie dajcie się nabrać.

  • Kasiol 25 maja 2013 at 17:17 Permalink

   bigewcia spróbuj Cellinee. Detocell też brałam i też mi nie pomógł. Ja po 2 miesiącach używania Cellinei wraz z nawilżaniem oraz zdrowym jedzeniem (bardzo mało ćwiczeń) mam tak gładką skórę jak pupa niemowlaka. Konsekwentna i systematyczna praca w dążeniu do celu działa cuda, uwierz mi. Poczytaj sobie na ich stronie http://www.cellinea.pl

Dodaj komentarz