Braveran – czy jest skuteczny na potencję? Opinie innych

Braveran to środek w postaci tabletek, który według producenta ma skutecznie wpływać na poprawę erekcji oraz ogólnie sprawność seksualną.

Opinie na forach o Braveran są różne, aczkolwiek większość z nich jest negatywna. Preparat ten wywołuje ponoć skutki uboczne, co moim zdaniem jest trochę dziwne, gdyż tabletki na potencję wydawane bez recepty niemal nigdy nie wywołują efektów ubocznych.

Są to m.in. w szczególności zawroty głowy, gazy ;) ,  częste oddawanie moczu.

Zdziwiłem się natomiast jeśli chodzi o dawkowanie Braveran. Producent zaleca 4 tabletki dziennie, 60 minut przed stosunkiem, a więc produkt działa tylko na… UWAGA… 2 razy!!! Kompletna porażka. Inni mówią, że nawet 60 min przed stosunkiem to za krótko, aby Braveran zaczął działać, że działa dopiero po 120 min.

Znacznie lepiej wygląda Vigrax (www.vigrax.pl) o którym już pisaliśmy, gdzie wystarczy 1 tabletka dziennie, 30 min. przed stosunkiem i praktycznie od razu po tych ok. 30 minutach kopie identycznie jak Viagra tylko, że w przypadku Vigrax nie ma żadnych skutków ubocznych, bo o Viagrze nie ma co wspominać w ogóle jeśli chodzi o przeciwwskazania oraz efekty uboczne.

No comments yet.

Dodaj komentarz